wtorek, 12 lipca 2011

bread&butter berlin - X

Witajcie, to mój pierwszy wpis na moim pierwszym blogu. J
Blogowanie zaczynam od jednych z największych targów modowych w Europie z sektora 'street fashion'. Bread&Butter Berlin. To tu można poznać trendy na kolejny sezon, na pół roku przed tym zanim trafią do sklepów. To tu można spotkać projektantów, zobaczyć najnowsze tendencje w modzie, dizajnie, dekoracji i ekspozycji w sklepach. Także to tu dochodzi do wielkich transakcji handlowych. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji:

X-lecie BBB 
Karl-Heinz Müller - założyciel i szef targów

Targi odbywają się od kilu sezonów na terenie historycznego lotniska Tempelhof. Poniżej zdjęcia jak zostało ono zaadaptowane na potrzeby targów.

Lotnisko Tempelhof , hala przylotów, na czas targów główne wejście


hala Sport&Street

Organizatorzy są bardzo kreatywni. Oprócz zadbania o wystrój, dają też wystawcom oraz odwiedzającym wiele możliwości do odpoczynku i rozrywki.
Firmy odzieżowe oprócz najnowszych kolekcji pokazują najnowsze i najbardziej wyszukane tendencje w merchandisingu.


stoisko: Mavi i Miss Sixty

stoisko: Diesel i Algida

stoisko: Hilfiger Denim
stoisko: Lacoste i Havaianas

Targi odwiedzają najbardziej wpływowi ludzie związani z branżą mody, dziennikarze, fotografowie, projektanci. To oni są nazywani 'fashion people'.
Targi Bread & Butter to nie tylko miejsce dla biznesmenów, którzy dokonują tutaj wielkich transakcji, ale także źródło inspiracji z dziedziny 'fashion', szeroko pojętej dziedziny.
Kolejna edycja w styczniu. Już nie mogę się doczekać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz