piątek, 28 października 2011

pink hair

Poznajcie Charlotte Free, dziewczynę z różowymi włosami.
Czy amerykańska modelka wylansuje nowy trend? Czy przyjmie się także na ulicy?

Charlotte FreeCharlotte pochodzi z Los Angeles i ma osiemnaście lat. Została odkryta w centrum handlowym. Pierwsze kroki na wybiegu stawiała zaledwie sezon temu, m.in u Vivienne Westwood, Jeremiego Scotta oraz Topshop Unique. We wrześniu, podczas ostatniego miesiąca mody, zrobiło się o niej jeszcze głośniej, a to wszystko dzięki niekonwencjonalnemu kolorowi włosów.

Okazuje się, że ten szalony kolor nie tylko pasuje do rozwichrzonych, niedbale ułożonych fryzur, ale może też świetnie wyglądać w wersji eleganckiej, gładko uczesanych włosach, np. look Topshop Unique oraz Marchesa, która słynie z kreacji na czerwony dywan (zdjęcia poniżej). I co równie ważne w tym kolorze nie obawiamy się odrostów, bo świetnie wygląda w efekcie "ombre", popularnej i nadal modnej technice farbowania. A dla osób, które chcą zaszaleć, ale tylko na chwilę polecam inspirację filmem "Bliżej" i "Między słowami", w których główne bohaterki zakładają na specjalne okazje różowe peruki z fryzurą na klasycznego boba.


Charlotte Free's spring/summer 2012 catwalk looks

Trend na kolorowe włosy rozwija się. Ostatnio na okładce magazynu In Style (październik w USA, listopad w Polsce) w różowych włosach pojawiła się Katy Perry. 


Katy Perry

Inspiracje fimowe:
Scarlett Johannson, Natalie Portman 

AAAA i Polly Bean też zmieniła kolor swoich włosów na różowy, ale o tej tajemniczej postaci w kolejnym poście ☺


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz