wtorek, 24 stycznia 2012

Bread & Butter Berlin

W zeszłym tygodniu odbyła się już XI edycja targów Bread & Butter. Wydarzenie to zgromadziło tysiące ludzi z dziedziny mody na historycznym lotnisku Tempelhof w Berlinie.  Na targach wystawia się ponad 600 marek, które wyznaczają trendy na rynku sportwear, urbanwear, fashion, premium oraz jeanswear. Spotykają się tu osoby odpowiedzialne za zakupy do największych butików i sklepów internetowych, styliści, projektanci, producenci, dziennikarze, blogerzy i wszyscy inny związani ze światem mody. 
Stoiska przygotowane są przez visual merchandiserów. Przyciągają uwagę pomysłowymi dekoracjami, a największe przeróżnymi atrakcjami dla odwiedzających, jak np. lodowisko i pokaz jazdy na łyżwach, pokazy kolekcji, wystawy, można było między innymi poznać historię spodni dżinsowych i proces ich powstawania. Dla zmęczonych proponowane są wygodne strefy odpoczynku, a także mały poczęstunek i otwarte bary. A po godzinach kolejne atrakcje na wieczory pełne wrażeń przygotowane przez organizatorów. Koncerty, występy grupy artystycznej Fuerza Bruta a także pyszne currywursty z legendarnej jadalni Curry 36. 
Jednak przede wszystkim można tu obejrzeć kolekcje, które pojawią się w sklepach dopiero za pół roku, na jesień 2012. Ciuchy, akcesoria, buty, biżuteria, gadżety, wszystko to można dokładnie obejrzeć i dotknąć, poznając najnowsze tendencje, które zaleją sklepy w kolejnych sezonach.


hala sport & street

departament of contemporary keynotes

hala denim base

stoisko desigual


stoisko tommy hilfiger

stoisko nudie jeans

stoisko gas

stoisko fornarina


stoisko levi's vintage clothing

stoisko adidas originals - kolekcja jeremy scott for adidas

stoisko urbanears i marshall headphones

stoisko kuyichi (proces powstawania dżinsów)

lodowisko na stoisku tommy hilfiger; bar na stoisku desigual

stoisko ichi

stoisko wrangler i mavi

Relacja z poprzedniej edycji lato 2012 tu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz